Hakkımızda

Çeşitli sektörlerdeki birçok kuruluşta uzun dönemli eğitim, danışmanlık, insan kaynakları ve sosyal hizmetler projelerinde çalışmış ve hizmetlerini başarısını ispatlamıştır.
Verdiği hizmetlerle ilgili sürekli daha iyiye ulaşma çabasındadır.


Bu süreçte eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin oluşturulması, sunulması ve takibi aşamasında ileri eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini kullanmaktadır. Konusunda iyi eğitim görmüş, uygulama deneyimi olan yetkin uzmanlarla çalışır ve uzmanların gelişimini sürekli olarak sağlar.

Hizmetlerini kendi uzman kadrosu ile sunar. Bu yapı Biset Danışmanlığın, sunduğu tüm projelerin her aşamasının izlenmesi ve kalitesini güvence altına almasını sağlar. Tüm projelerde hazır reçete vermek yerine firma içi yetkinliklerin gelişimini önde tutan "Balık tutmayı öğretme" felsefesini benimser. Sonuçlarına somut ve kalıcı katkısı olmayan projeleri, ticari kaygılar nedeniyle uygulamaktan kesinlikle kaçınır.

Biset vazgeçilmez yol gösterici, sırdaşlık, güvenilirlik, dürüstlük ve samimiyet temeline kurulu, etik değerlerdir. Bu nedenle kuruluş politikamıza bağlı olarak müşterimize aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.